sadsad x
asdasd

Kedi Mamaları

Kedi Mamaları
08 Mayıs 2020

Salgının etkilerini göstermeye devam ettiği bu günlerde güvenli ve hızlı alışveriş için Evinemama.com adresi tercih edilebilir. Yavru ve yaşlı kedi mamaları başta olmak üzere evcil dostlarımızın ihtiyaç duyduğu tüm ürünler hızlı bir şekilde sipariş edilebilir. Sitede yer alan tüm kedi maması çeşitleri orijinaldir.

 

 Kedi Mamaları ve Satın Alma Seçenekleri

 

 Dışarı çıkmaya gerek kalmadan yavru ve yetişkin kedi dostlarımızın tüm ihtiyaçlarını tek bir tuş ile halletmek mümkün. Satın alınan kedi mamaları ve aksesuarlarının ücretleri nakit ve kredi kartı ile ödenebiliyor. Bununla birlikte müşterilerin tamamına kapıda ödeme avantajı da sunulmaktadır. 119 lira ve üstünde alışveriş yapanlara ise kargolar ücretsiz olarak gönderiliyor. Türkiye'nin her yerine hızlı teslimat parolasıyla gönderilen kedi maması ve diğer ürünlerin tahmini teslimat süresi ise 3 iş günüdür.

 

 Yetişkin Kedilere Özel Mama Seçenekleri

 

 Evlerimizde beslediğimiz yetişkin kediler için birçok farklı mama çeşidi sitenin kategori menüsünde yer almaktadır. Aynı kategoriye tıklanarak kısırlaştırılmış kedi mamaları da en uygun fiyat garantisiyle satın alınabilir.

 

 Yavru Kedilere Özel Mamalar

 

 Sitedeki yavru kedi mamaları kalsiyum ve fosfor açısından oldukça zengindir. Yavru kedilerin çok daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde gelişmesini sağlayan bu mamalarda mısır gluteni, ciğer aroması ve işlenmiş hayvansal protein bulunuyor. Alıcılar güvenli ve hızlı alışveriş garantisiyle kum, oyuncak ve vitaminleri de aynı site üzerinden rahatlıkla temin edebilir.

 

Kedi & Köpek Mamalarını Keşfet!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.