Kedi Şampuanı Çeşitleri

Kedi Şampuanı
HEDİYE
BIO PETACTIVE - Bio PetActive Bal Özlü Kedi Şampuanı 250ml
HEDİYE
BEAPHAR - Beaphar Kediler için Şampuan 250ml
98,10 TL
%

SEPETTE İNDİRİM

HEDİYE
BEAPHAR - Beaphar Kediler İçin Kuru Toz Şampuan 150gr
%5
HEDİYE
Tükendi BEAVIS - Beavis Anti Stress Lavanta ve Biberiye Özlü Kedi Toz Şampuan 150gr

Kedi Şampuanı Nedir?

Kedi şampuanları onlar için özel üretilmiş temizlik malzemeleri arasında yer alır. İçerisinde yer alan özel bileşenleri ve maddeler sayesinde onların cilt ve tüy bakımları için gerekli ürünlerin başında yer almaktadırlar.

 

Normal Şampuan ile Kediler Yıkanır mı?

 

Bildiğiniz üzere insanların kullandığı normal şampuanlar kedilerin deri ve tüy yapılarına uygun değildir. Çoğu kedi sahibinin bildiği bu madde oldukça önemlidir. Normal insanların kullandığı sabunlar, bebek şampuanları, dalin kullanımı büyük sağlık sorunlarına yol açabilir. Ph dengesindeki farklılık olası alerji ve aşırı tüy dökülmelerine yol açacağı gibi daha ileri sağlık sorunlarıyla karşı karşıya getirebilir.

Bu bağlamda hem veteriner hekimler hem de kedi sahipleri kedilerin onlar için özel üretilmiş olan kedi şampuanlarıyla banyo yapılmasını ve temizlenmesini tavsiye etmektedirler.

Kuru ve Susuz Kedi Şampuanı Nedir, Ne işe Yarar?

 

Kuru kedi şampuanları, kedilerin kötü koku sorununun ve ciltlerindeki yağlanma problemlerinin önüne geçmek için kullanılır. Kuru formda olması ve kolay kullanılabilirlik özellikleri göz önüne alındığında çoğu kedi için kabus olan banyo ritüellerinin sorunsuz geçmesine yarar sağlar.

 

En İyi Kedi Şampuanları Hangileridir?

 

Kedi şampuanları denince karşımıza birçok marka ürün çıkmaktadır. Kedi sahipleri bu sebeple şampuan seçerken oldukça dikkatli ve titiz davranmalıdırlar. Piyasada bulunan sahte ürünler ve kalitesiz şampuanlar sevimli kedilerinizi ve sizi üzebilir.

Piyasada bulunan bilindik kedi şampuanı markaları arasında;

-Trixie,

-Beaphar,

-Bio Petactive,

-Biyo Teknik,

-Beavis yer almaktadır…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.