sadsad x
asdasd

Konserve & Yaş Yaşlı Köpek Maması Çeşitleri

Yaşlı Köpek Konservesi
%26
HEDİYE
ROYAL CANIN - Royal Canin Dermacomfort Hassas Derili Yetişkin Köpek Konservesi 85gr
%25
HEDİYE
Tükendi ANIMONDA - Animonda Kümes Hayvanlı Kuzulu Yaşlı Köpek Konservesi 150gr
%23
HEDİYE
Tükendi ROYAL CANIN - Royal Canin Mini +12 Ageing Pouch Yaşlı Köpek Konservesi 85gr

Yaşlı Köpek Konservesi

Bilindiği üzere köpek konserve mamaları içerdiği besin takviyeleri ve içerik yönünden yaşa göre değişiklik gösterir. Bu değişiklik yavru, yetişkin ve yaşlı köpekler olarak adlandırılan grupların yaşa, türe ve duruma göre ihtiyacı olan besin değerlerinin ve kalorilerin değişiklik göstermesinden dolayı dikkat edilmelidir. Yaşlı Köpek Konserveleri diğer mama türlerine göre dostunuzun metabolizma, yaş ve sağlık durumu kıyas alınarak üretilmektedir. Bu sebeple yanlış mama kullanımı sonucu ortaya çıkacak problemlerin de önünü kesmeyi hedeflemektedir. Yaşlı köpek yaş mamaları hem normal mamalar ile birlikte hem de takviye mama işlevinde köpeklere verilebilir.

    Doğru yaşlı köpek konserve mama ve  yaş mama seçimleri özellikle 7+ yaş olarak nitelendirdiğimiz köpeklerin hastalık, tüy problemleri, enerji sorunları, stres ve metabolizma sorunları gibi birçok problemi ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Royal Canin Mini +12, Proplan gibi yaşlı köpeklere uygun mamalar ve markalarını tercih etmek her zaman yararlı olacaktır.

 Doğru Tercih İçin Evinemama’ya!

Evcil dostunuza en uygun yaş mamayı seçmek ve onu gönül rahatlığıyla beslemek için hemen sitemize göz atın ve onlar kampnaya ve fırsatlardan haberdar olun!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.