sadsad x
asdasd

Köpek Eğitim Ürün ve Ekipman Çeşitleri

Köpek Eğitim Ürünleri ve Ekipmanları

Köpek Eğitim Ürünleri ve Ekipmanları

Sevimli dostlarımızın hem ev içinde hem de dışarıda sahibinin belli komutlarına cevap vermesi önemlidir. Bu komutlar dizisini belirli bir eğitim disiplini ile yanında belli eğitim ekipmanları sayesinde kolayca başarmak mümkündür. Bu dönemde her ne olursa olsun sabırlı olmalı ve sevimli dostumuza hak vermeliyiz.

Ev içindeki başlıca eğitimlerin başında tuvalet eğitimi gelmektedir. Sevimli dostlarımızın erken yavruluk döneminde çişlerini tutmaları pek mümkün olmayabiliyor. Bunun asıl sebebi kas yapılarının henüz tam olarak tamamlanmamasıyla ilişkilidir. Bu dönemde çiş pedleri, çiş eğitim petleri, çiş örtüleri ve tuvalet eğitim kokusu gibi ürünler imdadımıza yetişiyor. Tuvalet eğitimlerinin tamamlanmasında, öğretilen bilgilerin unutulmamasını ve kalıcı hale gelmesini daha kolay hale getiriyor. Ayrıca köpek tuvaleti ürününe göz atabilirsiniz.

En az tuvalet eğitimi kadar önemli konulardan biri ise basit komutlar oluyor. Örnek verecek olursak ; gel, git, otur, yat, bekle vb. gibi örneklendirmeler yapabiliriz. Köpek Eğitim clicker’ı Bu süreçte bize yardımcı olacaktır. Bilimsel olarak kanıtlanan bu yöntem çoğu eğitimci ve sahip tarafından sık tercih edilen yöntemlerdendir. Köpek Clicker ve eğitim eşyalarını köpeğinize alıştırarak komutlar vermek işinizi çok daha kolay hale getirecektir. Bu yöntem ayrıca Köpek eğitim düdüğü ile de desteklenebilir. Diş çıkarma dönemlerinde kaşınan dişlerini evin içerisinde eşyalar ile gidermeye çalışan köpekler hem eve zarar verebilir hem de yanlışlıkla yutacağı yabancı bir cisimle kendi sağlığını tehlikeye atabilir. Bu gibi durumlarda Eşya çiğneme,kemirme engelleyici spyreyler imdadımıza yetişecektir.

Uzman tavsiyeli köpek eğitim ekipmanlarına göz atmak, kampanya ve fırsatlardan tek tık ile faydalanmak için hemen linke tıklayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.