sadsad x
asdasd

Köpekler için Zeka Oyuncağı Çeşitleri

Zeka Oyuncakları
%20
HEDİYE
Tükendi FLIP - Flip Mama Koyma Ödül Topu
48,00 TL
38,40 TL
%22
HEDİYE
Tükendi FLAMINGO - Karlie Flamingo Ruffus Oval Kauçuk Köpek Ödül Topu 8cm
281,00 TL
220,00 TL
%25
HEDİYE
Tükendi FLAMINGO - Köpek Ödül Topu 8cm
264,00 TL
198,00 TL
%22
HEDİYE
Tükendi FLAMINGO - Flamingo Vanilya Halka Köpek Oyuncağı 14cm
305,00 TL
238,00 TL
%10
HEDİYE
Tükendi NATURA - Natura Saplı Düğüm Toplu Köpek Halatı XS
73,22 TL
65,90 TL

Köpekler, evcil hayata dâhil olduklarından bu yana hem zekalarıyla hem de sadık olmaları ile ön plana çıkmıştır. Bu özellikleri sayesinden insanla daha sık bir arada yaşaması söz konusu olmuştur. Köpekler zekâlarını, asırlardır yaptıkları çeşitli hareketlerde göstermişlerdir. Özellikle bazı köpek türleri bu konuda başı çekmektedir. Border collie türü en akıllı köpek olarak ilk sırada yer alırken, onu alman kurtları ve belçika kurtları takip etmektedir. Akıllı köpek türlerinin yer aldığı bu liste uzayıp gitmektedir. Köpeğinizin genetik özelliklerinden dolayı akıllı olması yanında, siz de ona köpek zekâ oyuncağı satın alarak ilgisini ve dikkatini çekebilirsiniz. Bu kategoride köpek zekâ oyuncakları olarak listelenen ürünler, hem köpeğinizle kaliteli zamanlar geçirmenizi sağlayacak hem de onun algı seviyesini yükseltecektir. Köpek zeka oyuncakları olarak bulabileceğiniz ürünler nelerdir, birlikte inceleyelim:

 

Köpek Zekâ Oyuncakları Çeşitleri

Köpek zeka oyuncakları, öncelikle köpeğinizin hevesle oynayabileceği türde oyuncaklar olmalıdır. Bu köpek oyuncaklarının en başında ödül topları gelmektedir. Topun içerisinde yer alan boşluk alana yerleştirilecek ödül maması ile köpeğinizin türlü aksiyonlar bu ödül mamasına ulaşması hedeflenmektedir. Köpekler topla oynamayı genellikle çok severler. Bu nedenle en sevdikleri oyuncak üzerinden türlü oyunlar yaratmak en eğlenceli olandır. Köpek topları içerisinde bir de en sevdikleri ödül maması yer aldığında, ona ulaşmak için oldukça zaman harcayacaklardır. Köpek zekâ oyuncakları, tabii ki sadece toplardan ibaret değildir. Köpek oyun halkaları da köpek zeka oyuncakları içerisinde yer alan oyuncak türlerinden biridir. Bu oyun halkaları aslında birer eğitim halkası olarak da düşünülmektedir. Çünkü agresif ve kontrolsüz köpeklerin disipline edilmesine yardımcı olan bir materyaldir.

Fiziksel ve psikolojik sorunların giderilmesi ve eğitiminde de bu halkalar kullanılmaktadır. Kullanımı ve köpeğinizin bu şekilde nasıl eğitileceği konusundan uzman kişilerden yardım almanız en doğrusu olacaktır. Bu kişilerin yönlendirmesi ile doğru kullanımı öğrenebilir ve sonrasında sorunun çözümüne odaklanarak köpeğinizi eğitebilirsiniz. Konu her zaman zekayı geliştirmek ve arttırmak olmamalıdır. Asıl konu, var olan bir aklın doğru bir şekilde kullanılması ve kontrolsüz konumundan çıkarılması sorunudur. Köpek zeka oyuncağı aracılığı ile eğitebilir, var olan aktif sorunlarıyla baş etmesine yardımcı olabilirsiniz.

En çok satılan köpek zeka oyuncağı markaları hangileridir?

  1. Flip
  2. Flamingo

Köpek Zeka Oyuncağı Nasıl Kullanılır?

Köpek zeka oyuncakları, çeşitli kullanım alanlarında farklı tekniklerle kullanılabilmektedir. Söz konusu oyuncak daha karmaşık bir yapıda oluşturulmuş bir zekâ oyuncağı ise üzerinde belirtilen talimatlara uygun hareket etmek en doğrusu olacaktır. Fakat eğitim amacı da taşıyan köpek zekâ oyuncakları bir soruna odakları alındılarsa, kesinlikle uzman desteği ile kullanılmalıdır. Bu uzman genellikle köpek psikolojisi konusuna hâkim bir veteriner veya deneyimli bir köpek eğitmeni olabilir. Köpeğinizin ihtiyaç duyduğu sadece zekâsının gelişimi ve algısının odaklanması ise karmaşık olmayan zeka oyuncakları işinizi görecektir. Köpek zeka oyuncakları kategorisinde yer alan tüm ürünler, bu ihtiyaçlara göre şekillenmiş ürünlerdir.

Kategorimiz içerisinde yer alan ürünlerimiz sürekli olarak güncellenmekte ve ihtiyaçlara yönelik ürünlere yer verilmesi sağlanmaktadır. Ürünlerimizin stok durumları değişkenlik gösterdiğinden, her yeni ürün geldiğinde bu kategori altında köpek zeka oyuncakları adı altında tüm ürünlere ulaşabileceksiniz. Evinemama.com’un kaliteli ve orijinal ürünleri, müşteriye benzersiz bir alışveriş deneyimi ile ulaştırma arzusunda olduğunu ve iletişimi yüksek bir müşteri hizmeti sayesinde satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da her daim sizinle olduğumuzu belirtmek isteriz. Online alışverişin benzersiz ve keyifli bir deneyime dönüşmesi için, her yeni gün sadece sizin için çalışıyoruz. Keyifli alışverişler dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.