sadsad x
asdasd
Hakkımızda

Evinemama’nın ticari hayatı 20 yılı aşkın tecrübeye sahip veteriner bir aile ile farklı sektörlerde başarılı yatırımlar yapan bir girişim grubunun biraraya gelmesiyle başladı.

Veteriner klinisyen hekimlik tecrübe ve bilgilerilerimiz doğrultusunda birlikte yaşadığımız dostlarımızın sağlıklı bir yaşam sürmesi için onların sevdiğini bildiğimiz güvenilir ve doğru formülasyon uygulayan markaların en lezzetli çeşitlerini sizler için bir araya getirdik.

2.000 m2’lik depo alanımızda steril koşullar altında muhafaza ettiğimiz ürünlerin sizlere sorunsuz ulaşması için yaptığımız teknolojik altyapı yatırımları ve büyükşehirlerde fark yaratacak dağıtım ağı ile sektörde en yüksek müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemekteyiz.

Siparişleriniz öncesinde destek hattımızı arayıp dostlarımız için doğru mamayı veya ürünü seçmeniz için hem gerekli bilgileri edinebilir hem de fikir, istek ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Kampanya ve sosyal projelerimizden haberdar olmak için üye olmayı ve bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın lütfen.

Evinemama Ailesi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.