sadsad x
asdasd

Hakkımızda

Patili dostlarımızın hayatlarına sevgiyle dokunmak için, 2020 yılından bu yana keyifli bir online alışveriş serüveni içerisinde sizlerle birlikte yol alıyoruz. Kedi ve köpek mamaları, aksesuar ve bakım ürünleri içerisindeki binlerce ürün yelpazesiyle, sektöre yön veren bir alışveriş keyfini yaşatmayı amaçlıyoruz.

Bu yolculukta ana hedefimiz; evlat gibi sevdiğimiz evcil dostlarımıza sadece yetkili distribütörlerden temin ettiğimiz orijinal ve kaliteli ürünleri hızlı bir şekilde ulaştırmak ve siz sevgili müşterilerimize uygun fiyatlar sunarak benzersiz bir hizmet verebilmektir. Ayrıca, sipariş öncesi ve sonrasında çözüm odaklı müşteri hizmetlerimiz ile sizlerin her daim yanınızda olduğumuzu hissetmenizi sağlıyoruz.

“Bir gün değil, her gün kampanya” ana misyonumuz doğrultusunda, patili dostlarımıza duyduğumuz sonsuz sevgi ile sektörde ve sizlerin kalbinde ayrı bir yerimiz olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu güvenden aldığımız güçle, online alışverişlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlamanız için canla başla çalışıyoruz. Retailors grup firması altında yer alan Evinemama.com olarak bizler, sunduğumuz kaliteli hizmet sayesinde daha fazla patili evladımıza sevgiyle dokunabilmeyi çok istiyoruz.

Bizimle bu tatlı yolculukta birlikte yol almaya var mısınız?Evinemama Ekibi :)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.