sadsad x
asdasd

Kedi Taşıma Çantaları ve Sepetleri

Kedi Taşıma Çantası
%18
HEDİYE
KARGO BEDAVA! FERPLAST - Ferplast Carrier Malibu Kedi Köpek Taşıma Çantası 33x21x24cm
2.179,00 TL
1.779,00 TL
HEDİYE
Tükendi KARGO BEDAVA! FLIP - Flip Flybag Kedi ve Köpek Kapalı Taşıma Çantası Kırmızı 28x44x28cm
HEDİYE
Tükendi KARGO BEDAVA! FLIP - Flip Flybag Kedi ve Köpek Kapalı Taşıma Çantası Gri 28x44x28cm
HEDİYE
Tükendi KARGO BEDAVA! FLIP - Flip Flybag Kedi ve Köpek Kapalı Taşıma Çantası Kahve 28x44x28cm
%20
HEDİYE
Tükendi KARGO BEDAVA! MPS - P-Bag Şeffaf Kapılı Taşıma Çantası
%22
HEDİYE
Tükendi KARGO BEDAVA! MPS - Pratiko-2 Metal Kapılı Taşıma Çantası 55cm
HEDİYE
Tükendi PET PRETTY - Pet Pretty Şeffaf Kedi ve Köpek Taşıma Çantası Pembe 28x44x28cm
HEDİYE
Tükendi PET PRETTY - Pet Pretty Şeffaf Kedi ve Köpek Taşıma Çantası Sarı 28x44x28cm
HEDİYE
Tükendi KARGO BEDAVA! FLIP - Flip Flybag Kedi ve Köpek Kapalı Taşıma Çantası Siyah 28x44x28cm
%23
HEDİYE
Tükendi KARGO BEDAVA! MODERNA - Moderna Roadrunner Taşıma 1 Iata Lacivert
1.027,00 TL
791,00 TL
%23
HEDİYE
Tükendi KARGO BEDAVA! MODERNA - Moderna Roadrunner Taşıma Gri No1
858,00 TL
661,00 TL
%20
HEDİYE
Tükendi VETS BEST - Vets Best Göz Temizleme Pedi
303,00 TL
242,00 TL
%25
HEDİYE
Tükendi KARGO BEDAVA! FERPLAST - Ferplast Jet 10 Kedi ve Küçük Irk Köpek Taşıma Çantası
900,00 TL
675,00 TL

Kedi taşıma çantaları, kedilerin konforlarını ön planda tutarak taşınmalarını kolaylaştırmak amacıyla üretilmişlerdir. Kediler yapıları gereği alışık olduğu ortamlardan yer değişikliği yaparken korkarlar. Bu nedenle seyahat edecekleri ya da veterinere gidecekleri zaman kendilerini iyi hissedecekleri bir taşıma çantasına ihtiyaç duyarlar. Kedi taşıma çantası çeşitleri hem insanların hem de kedilerin ihtiyacına karşılık gelecek şekilde üretilmelidir.

Uzun veya kısa seyahatler, veteriner kontrolü, ev değişiklikleri, yolculuklar gibi nedenlerle onları yanımızda götürmek zorunda kalırız. Bu gibi durumlarda kedi taşıma çantaları işimizi büyük ölçüde kolaylaştırır. Kedi taşıma çantalarının tasarımları, uzun yolculuklarda kedinizin konforunu sağlamak için düşünülmüştür. Bu bağlamda onlara en uygun kedi taşıma çantalarını seçmek çok önemlidir.

Kedi taşıma çantalarını seçerken dikkate almamız gereken bazı hususlar vardır;

1)      Boyut Seçimi

 

Kedi taşıma çantası seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi boyut seçimidir. Alacağınız çantanın kedinizin fiziksel yapısıyla uyum sağlaması gerekmektedir. Kedinizin içerisine sığmadığı ürünler onun huzursuz olmasını dolayısıyla da kullanılabilirliğini kısıtlanacaktır. Yavru ve yetişkin kediniz için aldığınız taşıma çantalarında bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için büyük kedi taşıma çantası ve küçük kedi taşıma çantası seçimlerini doğru yapmalısınız.

 

 

2)      Havalandırma

 

Kedi taşıma çantası satın alırken önemli bir diğer detay havalandırma özelliğidir. Kedi seyahat çantalarının ışık ve hava bölümleri yeterli olmalıdır. Aksi takdirde kediniz, yetersiz havalandırma nedeniyle huzursuz olacaktır. Maalesef standartlara göre üretilmeyen kedi taşıma çantaları kedi sahiplerini ve kedilerine zorluk çıkarmaktadır. Bu nedenle kedi taşıma çantaları alırken tercihimizi standartlara göre üretilen kaliteli marka ve modellerden yana kullanmalıyız.

 

3)      Tasarım ve Malzeme Kalitesi

 

Piyasada yüzlerce kedi taşıma çantası tasarım ve modelleri vardır. Kedi sahiplerinin seçimlerini yaparken çantaları nerede kullanacakları önemli bir detaydır. Hem uzun yolculuklarda hem de kısa yolculuklarda kullanmaları için tasarlanan kedi taşıma çantaları modelleri akıllı bir seçim olacaktır. Kolayca taşınabilmesi ve kapaklarının tasarımı iyi olmalıdır. Böylece kedi sahipleri olarak hem kullanışlık yönünden de avantaj sahibi hem de bütçe konusunda avantaj sahibi olacaksınız. En çok tercih edilen kedi taşıma çantası modelleri arasında şeffaf kapılı, tekerlekli, plastik kapılı ürünler bulunmaktadır.

 

Uçak, otobüs, tren firmalarının evcil hayvan taşınma kuralları içerisinde, taşıma çantalarının belli standartlara göre olması şartı unutulmamalıdır. Şartlara uygun olmayan tasarımdaki kedi taşıma çantaları ile yolculuk yapılmasına izin verilmez.

 

Malzeme kalitesi ve cinsi de bir diğer konu olarak dikkat etmemiz gereken özellikler arasında yerini alıyor. İnsan ve kedi sağlığına zararlı kalitesiz plastiklerden uzak durulması gerekmektedir. Kaliteli plastik ve pvc ürünleri kullanarak sağlamlık ve dayanıklılık yönünden de avantaj sahibi olursunuz. Piyasadaki ucuz kedi taşıma çantaları çabuk kırılabilen kalitesiz malzemelerden üretildikleri için maliyet yönünden de doğru bir alışveriş olmayacaktır.

 

En İyi Kedi Taşıma Çantaları ve Modelleri

 

Kedi sahiplerinin tercihlerini, hem kullanıcı puanları yüksek hem de uzman ekiplerin de tercihi olan markalardan yana kullanmaları yararlı olacaktır. Kedi taşıma çantaları tavsiyelerini dikkate almak bu bağlamda değerlidir.

 

Kedi taşıma çantası çeşitleri sırt ya da omuza asmalı çanta, kafesli veya tekerlekli valiz gibi farklı tasarımlarda satılmaktadır. Daha sakin kediler için omuz çantaları iyi bir tercih olacaktır.

 

En çok tercih edilen ve önerilen kedi taşıma çantaları hangileridir?

  •         Trixie,
  •         P-Bag,
  •         Skudo
  •         Pratiko markalarıdır.

Taşıma Çantası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Taşıma çantası fiyatları çantanın boyutuna, malzemesine, kalitesine ve işlevselliğine göre değişiklik gösterir. Her zaman fiyat-kalite performansı yüksek kedi taşıma çantalarını tercih etmeliyiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.