sadsad x
asdasd

Kedi Tarağı ve Fırçaları

Kedi Tarağı ve Fırçası

Kediler İçin Tarak, Fırça ve Eldiven Modelleri

 

Kedi tarak ve fırça modelleri sevimli dostlarımızın bakımı ve temizliği için kullandığımız malzemelerin arasında yer alır. Fiziksel özellikler, cins farklılıkları, hastalık durumları vb. sebeplerden dolayı kedilerde tüy dökülmesi olabilir. Bu dökülmeler belli bir düzeye kadar normal olarak kabul edilmektedir. Fakat kedinizin bakımları ve düzenli taranmaları yapılmadığında bu dökülme şiddeti artabilir.

 

Kedi Eldiveni İşe Yarıyor mu?

 

Kedi eldiveni birçok kedi sahibinin işini kolaylaştırmış bakım ürünleri arasında yerini korumaktadır. Ele geçirebilir tasarımı ve dişli tüy toplayıcı uçları sayesinde kolayca tarama, mesaj ve tüy toplama görevlerini yerine getirebilir.  Tarama işlemi bittiğinde kolayca eldiveni temizlemek ve bir sonraki kullanım için hazırlamak çok basit oluyor.

 

Kedim İçin En Uygun Tarak ve Fırçayı Nasıl Seçerim

 

Kedi tarağı ve fırçası seçerken, tarağın diş ya da kıl yapısını kedinize zarar vermeden ve kullanışlı bir şekilde tasarımının yapıldığından emin olunmalıdır. Çok sık veya çok fazla seyrek tasarlanan fırça uçları kedinizin dökülen tüylerini toplamayabilir hatta ve hatta mevcut tüylerine zarar verebilir. Kediniz için kıl toplama fırçası ve tarağı seçerken sahip olduğu kıl tipi de önemlidir. Kedinizin ince veya kısa tüyleri var ise sık kıllı fırçalar kullanmak daha mantıklı olacaktır. Tam tersi, uzun tüyleri sahip kediniz için ise daha seyrek tasarlanmış ürünleri tercih etmeliyiz. Bu sayede kediniz için en uygun tarağı seçmiş olacaksınız. Dolayısıyla da tüy bakımı ve tüy toplama seanslarını daha kolay hale getirebileceksiniz.

Maalesef piyasada yüzlerce kalitesiz kedi tarağı ve fırçası bulunmaktadır. Düzgün araştırma yapılmadan alınan bu ürünler hem bütçeye zarar vermekte hem de uzun vadede kedinizin sağlığına zarar verebilmektedir.  Bu bağlamda alınacak olan kedi fırçasının kalitesinden emin olunmalıdır. Bunun için de tercihlerimizi piyasada kendini kanıtlamış markalardan yana kullanmalıyız.

 

En iyi Kedi Tarama Fırça ve Tarak Modelleri

 

Evinemama ailesi olarak siz ve sevimli evlatlarınıza en kaliteli markaları en uygun fiyatlar ile temin ediyoruz. Piyasada bulunan onlarca sahte ürünlerin aksine taban fiyatlar ile kaliteli hizmet vermek için buradayız. T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.