Köpekler için Vitamin ve Ek Besinler

Vitamin ve Ek Besinler
%20
HEDİYE
BEAPHAR - Beaphar Duo Küçük Irk Köpek Vitamin Macunu 100gr
83,20 TL
66,56 TL
%

SEPETTE İNDİRİM

%10
HEDİYE
KARGO BEDAVA! ROYAL CANIN - Royal Canin Babydog Milk Yavru Köpek Süt Tozu 400gr
304,00 TL
273,60 TL
%

SEPETTE İNDİRİM

HEDİYE
BEAPHAR - Beaphar Puppy Milk Köpek Süt Tozu 250gr
161,10 TL
%

SEPETTE İNDİRİM

%20
HEDİYE
Tükendi GIMDOG - GimDog Beauty Paste Köpek Macunu 50gr
48,00 TL
38,40 TL
%

SEPETTE İNDİRİM

HEDİYE
Tükendi BEAVIS - Beavis D3 Kalsiyum Destekli Köpek Vitamin Tablet 126gr 84 Tablet
HEDİYE
Tükendi BEAVIS - Beavis Köpekler İçin Multi Vitamin 10in1 75gr 100 Tablet
HEDİYE
Tükendi BEAVIS - Beavis Yetişkin Köpekler İçin Multi Vitamin Paste 10in1 100ml
HEDİYE
Tükendi 8 IN 1 - 8in1 Excel Köpekler için Multivitamin Tablet 70 Adet
HEDİYE
Tükendi 8 IN 1 - 8in1 Excel Yaşlı Köpekler için Multivitamin Tablet 70 Adet

Köpekler İçin Vitamin ve Ek Besinler

    Tıpkı insanlar gibi köpeklerin de bazı dönemlerde ve durumlarda dışarıdan vitamin, ek besin, protein ihtiyaçları olabiliyor. Bu Gayet olağan ve doğal bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Bu durumda besleyici ve takviyeli köpek mamaları veya böyle durumlar için uzmanlar tarafından özel üretilmiş süt tozları, multivitamin katkılı köpek gıdaları karşımıza çıkıyor. Mevsim değişikliklerine bağlı etkenler, parazit oluşumu, virüs kaynaklı sebeplerden dolayı değerli dostumuzun bağışıklığı düşebiliyor ve hasta olabiliyor. Bu gibi olumsuz durumlarda Evinemama sunduğu birçok köpek besin takviyeleri ve özel karışımlar ile değerli dostunuz bağışıklığını kuvvetlendirmeyi, onu oluşabilecek kötü koşullara karşı dirençli hale getirmeyi amaçlıyor.

    Köpeğinizin doğumundan itibaren beslenme şekli, beslenme kalitesi, bakımı, temizliği onun sağlığı için çoğu şeyin önünde gelmektedir. Bu sebeple onun için yaptığınız köpek maması alışverişleri ve diğer ürünleri seçerken araştırmacı ve hassas olmalıyız. Vitamin ve Ek Besinlere sıra gelmeden köpeğiniz için kaliteli mama seçimine ve temizlik ve bakım ürünleri ile oluşabilecek hastalık risklerini en aza indirmeye çalışmalıyız.

    Yavruluk döneminde yeterinde annesinin sütünden faydalanamayan köpekler için süt tozu takviyesi gereklidir. İçeriğindeki laktoz oranı ve sindirim sistemini kolaylaştıran mineraller sayesinde hem kas ve kemik gelişimini sorunsuz tamamlar hem de ileri de doğacak olumsuz sonuçları engellemiş oluruz. Ayrıca yavru köpek mamaları ve yavru köpek konservelerini kullanabiliriz.

    Yaşlılık döneminde de köpekler dışarıdan multivitamin ve besin tavsiyesine ihtiyaç duyarlar. Artık eskisi gibi kuvvetli olmayan bağışıklık sistemleri ve metabolizmaları onları dışarıdaki bu olumsuz etmenlere daha fazla savunmasız hale getirecektir. Bu durumda onlar için özel üretilmiş yaşlı köpek mamaları ve yaşlı köpek konserveleri ile birlikte ihtiyaç halinde vitamin ve ek besin desteğini sağlayabilirsiniz.

Uzman Tavsiyeli Tüm Gıdalar Evinemama’da

Sevimli dostunuz için ürünlerimize bakmak ve gönül rahatlığıyla alışverişinizi tamamlamak için Tıklayın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.