sadsad x
asdasd

Kedi ve Köpek Mamalarında Kaçırılmayacak Black Friday İndirimleri

Black Friday İndirimleri

Black Friday İndirimleri

 

Her yıl Kasım ayı; indirimler ve fırsatların havada uçuştuğu, en özel kampanyaların tanımlandığı bir şenliğe dönüşmektedir. Ülkemizde de son yıllarda markaların özellikle artan kampanya algısıyla bu ay, bir alışveriş ayına dönüşmüştür.

 

Black Friday yada diğer adıyla “Kara Cuma” ismi, ABD’de Şükran Günü’nden sonra gelen ilk Cuma gününe verilen isimdir. Bugün, özellikle 1932’den bu yana Noel alışveriş sezonun da başlangıcı olarak kabul edilen bir gündür. Hatta Black Friday ‘de, mağazalar alışveriş yoğunluğundan dolayı erken saatte açılarak müşteri kabul etmeye başlarlar. Ve gün boyunca indirimli satışlar yaparak, geç saatte mağazalarını kapatırlar. Yıllar yılı bu Black Friday alışveriş günü, tüm Dünyaya yayılarak evrensel bir hale gelmiştir. Ülkemizde de Kasım ayının son cumasına denk gelen tarihlerde özel kampanyalar ve benzersiz indirimler müşterilere sunulmaktadır. 

 

 

Black Friday’de Hangi Markalarımız İndirime Giriyor?

 

Aylar öncesinden hazırlandığımız Evinemama’da Black Friday alışveriş gününde, birçok markamızda özel indirimler tanımlamaktayız. Kedi maması, köpek maması ve aksesuarlara kadar hemen hemen her kategorimizde indirimlerimiz bu gün özelinde oldukça yoğun olacaktır. Hills, Royal Canin, Proplan, ND gibi popüler markalarda %40 ve %50’lere varan indirimlerimiz bulunmaktadır. Kedi ve köpeklerinizi ihtiyaçları için Black Friday indirimlerimizden yararlanarak alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.İndirimli Köpek Maması Markaları

 

Black Friday indirimleri kapsamında, indirim oranları markaya göre değişmektedir. Hills köpek maması, Royal Canin, Proplan, N&D, Brit Care, Hills, Lavital gibi birçok markada Black Friday fırsatları yer almaktadır.

İndirimli Kedi Maması Markaları

 

Kara Cuma ya da diğer adıyla Black Friday kampanyalarına dahil olan markalar; Royal Canin kedi maması, Hills, N&D, Brit Care, Proplan gibi markalarda indirimlerimiz mevcuttur. Bu markalarda Black Friday fırsatları ve indirimlerini takip ederek siz de kazançlı alışverişler sağlayamıyoruz.

 

Diğer hangi evcil hayvan ürünü kategorilerimizde Black Friday indirimi var?

  

Black Friday İndirimleri Ne Zaman Başlayıp Ne Zaman Sona Eriyor?

 

Evinemama.com’da, Black Friday İndirimleri Kasım ayının son cumasında başlayacak ve ay sonuna kadar devam edecektir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.