%20İNDİRİM
Tükendi
REFLEX
Reflex Box Active Carbon Gri Kedi Kumu 6lt
Barkod: 8698995025164
99 TL
79,20 TL

Adet

Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Ürün Özellikleri
  Ürün formülasyonu enjekte edilen " doğal aktif carbon " sayesinde, kedi idrar ve dışkısında bulunan amonyağı maksimum seviyede bloke eder.
  Ayrıca ortamdaki kötü kokuların azalmasına yardımcı olur, granül boyutu sebebi ile de ürün çok hızlı topaklaşma özelliği gösterir.
  ​Güçlü Koku Kontrolü ve Yüksek Sıvı Emme İçeriğindeki doğal mineraller sayesinde yüksek sıvı emme kabiliyetine sahiptir.
  Sıvıyı hızlı emerek hapseder, böylelikle koku ve bakteri oluşumuna fırsat vermez.
  Ekstra Dayanıklı Topaklanma Yüksek sıvı emme kabiliyeti ve compact tane boyutu sayesinde ideal topaklar oluşturarak kedinizin kumu kolayca temizlenirken ve geride kalan kumun daha temiz kalarak uzun süreli kullanımını sağlanır.
  Düşük Tozlanma ve Dağılma Özel işlemlerden geçilerek minumum seviyeye indirgenen tozlanma ile anında topaklanan yüksek kaliteli bentonit kedinizin patilerine yapışmaz ve böylelikle kum kabının dışına dağılmaz.

  Kullanım Şekli
  Kum kabını 7 cm yükseklikte Reflex kedi kumu ile doldurun. Ortalama bir kum kabı için 5L kum gerektirir. Atık topaklarını kumdan alın, kumun geri kalan kısmı temizdir. Atıkları ev çöpüyle birlikte atın. Kedi kumunu tuvalete dökmeyin. Attığınız kumun yerine Reflex kedi kumu eklemeniz yeterlidir.
 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.