%15
İNDİRİM
REFLEX
Barkod: 8698995026901
Yorumlar : (1 Yorum)
Reflex Box Granul Active Carbon Kedi Kumu 10lt
Yorumlar : (1 Yorum)
Barkod: 8698995026901

85,00 TL
72,25 TL

Adet

Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Ürün Özellikleri
  Ürün formülasyonuna enjekte edilen “doğal aktif karbon” sayesinde, kedi idrar ve dışkısında bulunan amonyağı maksimum seviyede bloke eder.
  Ayrıca ortamdaki kötü kokuların azalmasına yardımcı olur, granül boyutu sebebi ile de ürün çok hızlı topaklaşma özelliği gösterir.

  *İçeriğindeki doğal mineraller sayesinde yüksek sıvı emme kabiliyetine sahiptir. Sıvıyı hızla emerek hapseder, böylelikle koku ve bakteri oluşumuna fırsat vermez.

  *Yüksek sıvı emme kabiliyeti sayesinde oluşan ekstra dayanıklı topaklar sayesinde kedinizin kumu, kolayca temizlenir ve geride kalan kumun daha temiz kalarak uzun süreli kullanımı sağlanır.

  *Özel işlemlerden geçirilerek minimum seviyeye indirgenen tozlanma ile anında topaklanan yüksek kaliteli bentonit kedinizin patilerine yapışmaz ve böylelikle kum kabının dışına dağılmaz.

  Kullanım Şekli
  Kum kabını 7 cm yükseklikte Reflex kedi kumu ile doldurun. Ortalama bir kum kabı için 5L kum gerektirir. Atık topaklarını kumdan alın, kumun geri kalan kısmı temizdir. Atıkları ev çöpüyle birlikte atın. Kedi kumunu tuvalete dökmeyin. Attığınız kumun yerine Reflex kedi kumu eklemeniz yeterlidir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.