%20
İNDİRİM
EVER CLEAN
Barkod: 5060255492277
Ever Clean Çoklu Kullanım İçin Uygun Kedi Kumu 6lt
Barkod: 5060255492277

225,00 TL
180,00 TL
225,00 TL
180,00 TL

Adet

Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Özellikler
  Evinizi birden fazla kediyle paylaşacak kadar şanslıysanız, Ever Clean Multiple Cat, yüksek kullanıma maruz kalan kum kaplarıiçin ekstra koku savaşçıları sağlar. Birden fazla kedi olan evlerde yoğun kullanılan kedi tuvaletleriyle başa çıkabilen ekstra koku savaşçılarıiçerir. Sürekli tazelik için, Ever Clean kedi idrarı, dışkı ve amonyak kokularını gidermede etkilidir. Eşsiz aktif karbon teknolojimiz kokuları hapseder, böylece kötü kokularısadece maskelemekle kalmaz aynı zamanda onları giderir. Patilerle etkin hale gelen koku teknolojisi, kum kabı kullanılırken ferahbir koku verir.

  Kullanım Şekli
  Kum kabını 7 cm kalınlıktaEver Clean ile doldurun. Ortalama bir kum kabı için 5L kum gerektirir. Atık topaklarını kumdan alın, kumun geri kalankısmıtemizdir. Atıkları ev çöpüyle birlikte atın. Kedi kumunu tuvalete dökmeyin. Attığınız kumun yerine Ever Clean eklemeniz yeterlidir.

  Tüm kedi kumlarında olduğu gibi, hamile kadınların ve bağışıklık sistemi baskılanmış kişilerin, toksoplazmoz riski nedeniyle kirlenmiş kumla temas etmemesi tavsiye edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.