Kedi

Popüler Erkek Kedi İsimleri ve Dişi Kedi İsimleri Önerileri

29 Kasım 2020

Eğer yakın zamanda bir kedi sahiplenmeyi düşünüyorsanız ya da yakın zamanda bir kedi sahiplendiyseniz, isim bulmanıza yardımcı olmak isteriz! Evinemama ailesi olarak sizler için hazırladığımız bu yazımızda popüler kedi isimleri önerilerinde bulunduk. Kedi ismini seçerken ya da belirlerken dikkat etmeniz gereken ilk madde, kedinizin cinsiyetidir. Yazımızın devamında dişi kedi isimleri önerileri ve erkek kedi isimleri tavsiyelerinde bulunduk. Kedinizin ömrü boyunca taşıyacağı ismi seçmek, aynı bir anne babanın bebeğine isim seçmesi kadar zordur. Bu yüzden düşünerek karar vermeli ve kedinize en uygun ismi seçmelisiniz. Bunun dışında tüy renklerine göre kedi isimleri de oldukça revaçta. Haydi, aşağıdaki popüler kedi isimlerine beraber göz atalım! En sevilen kedi isimleri hangileridir?

Yetişkin Kediler ve Yavru Kediler İçin Vitamin Önerileri

21 Kasım 2020

Kedinize yüksek kalitede kedi mamaları veriyor ama yine de istediğiniz sonuçları alamıyor musunuz? Kedi mamaları kedilerin ihtiyaç duyabileceği tüm besinleri karşılamak üzerine üretilmiş olsa da bazı durumlarda mamalar yeterli olmayabiliyor. Ya da bazı kedilerin özel durumlarından ve hassasiyetlerinden dolayı kedi vitaminlerine ihtiyaçları olabiliyor. Eğer siz de kedinizin ek gıdaya ya da uzman tavsiyeli kedi vitaminlerine ihtiyaç duyduğunu düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz!

Kedi Mamaları

08 Mayıs 2020

Salgının etkilerini göstermeye devam ettiği bu günlerde güvenli ve hızlı alışveriş için Evinemama.com adresi tercih edilebilir. Yavru ve yaşlı kedi mamaları başta olmak üzere evcil dostlarımızın ihtiyaç duyduğu tüm ürünler hızlı bir şekilde sipariş edilebilir. Sitede yer alan tüm kedi maması çeşitleri orijinaldir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.