sadsad x
asdasd

Kedi Kumu

Kedi Kumu
08 Mayıs 2020

Evinemama.com sitesinde doğal bentonit kedi kumu ve silika kedi kumu gibi pek çok çeşit ürünü en uygun fiyat garantisiyle satın almak mümkün. Evden çıkmanın sakıncalı olduğu şu günlerde kedi dostlarımız için en ideal ürünler farklı kategorilerde satışa çıkarılıyor. Kategori menüsüne tıklayan alıcılar kedi kumu başta olmak üzere birçok farklı ürünün siparişini kısa sürede gerçekleştirebilir.

 

 Kedi Kumu ve Diğer Ürünlerde Satın Alma Seçenekleri

 

 Bu zor günlerde kedilerinin hem mutlu hem de sağlıklı olmasını isteyen sahipleri onların temel ihtiyaçlarını online olarak yapabilir. 119 liranın üstünde alışveriş yapanlara Türkiye'nin hangi şehrinde olunursa olunsun kargo ücretsiz olarak gönderiliyor. Başta kedi kumu çeşitleri olmak üzere birçok farklı ürün kategorilerde mevcuttur. Ödemeler hem kredi kartıyla hem de nakit olarak yapılabiliyor.

 

 Kedi Kumu Çeşitleri

 

 Kedilerin sağlıklı bir şekilde tuvaletini yapmalarını sağlayan kedi kumu ürünlerinin tamamı nem alma özelliğine sahiptir. Koku yapmaz ve çabucak kururlar. Kedilerin tuvaletlerini mutlu bir biçimde sağlayan kaliteli bir içeriğe sahiptir. Aynı zamanda doğal bentonit kedi kumu ve silika kedi kumu gibi pekçok çeşit kum da indirimli fiyatları ile birlikte alıcıların tercihine sunuluyor.

 

 Sitede ek olarak birçok farklı kedi maması ve aksesuarı da satışa çıkarılmaktadır. Taşıma çantaları, vitaminler, oyuncak çeşitleri ve şampuanlar görsellerine ve özelliklere bakılarak anında sipariş edilebilir. Evden çıkmanın tehlikeli olduğu günlerde en ideal alışverişler bu site üzerinden rahatlıkla yapılabilir.

Kedi & Köpek Mamalarını Keşfet!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.