sadsad x
asdasd

Sholk Evcil Hayvan Temizlik ve Hijyen Ürünleri

%22
HEDİYE
SHOLK - Sholk Leke ve Koku Giderici Hijyenik Yüzey Temizleyici 1 Lt
89,00 TL
69,00 TL
%10
HEDİYE
Tükendi SHOLK - Sholk Hipoalerjenik Hijyenik Tüy ve Pati Temizleme Mendili (60lı)
%10
HEDİYE
Tükendi SHOLK - Sholk Hipoalerjenik Leke ve Kötü Koku Giderici Hijyenik Sprey Temizleyici 750ml

Evinemama, sevimli dostlarımızın sağlığı ve mutluluğu için özenle seçtiği Sholk markası ile evcil hayvanlarınıza özel ürünler sunuyor. Sholk, evcil hayvanlarımızın ihtiyaçlarını ve hassasiyetlerini ön planda tutarak, onların konforlu ve sağlıklı bir ortamda yaşaması için geliştirilmiş köpeklere ve kedilere özel ortamlar için hijyenik yüzey temizleyiciler ile öne çıkıyor.

Sholk markasının ürünleri, evcil hayvanlarımızın duyularını dikkate alarak tasarlanmıştır. Kedilerimiz ve köpeklerimiz bizim için büyümeyen çocuklarımız gibi, onların her bir duyusu, hayatlarının kalitesini doğrudan etkiler. Bu nedenle Sholk, 'dil, burun, pati ve solunum dostu' olma özelliğiyle ayrılıyor.

Sholk'un klorsuz formülleri, evcil hayvanlarımızın dilleri için güvenli bir temizlik deneyimi sunuyor. Kedilerin ve köpeklerin hassas burunları düşünülerek hazırlanan bu ürünler, onların kokuları algılama şekillerini göz önünde bulunduruyor. Ayrıca, pati sağlığına özel olarak geliştirilen formülleriyle, evcil hayvanlarınızın patilerinin tahriş olmasını önlerken, solunum dostu içerikleriyle de onların rahat nefes almasını sağlıyor.


Evinemama ve Sholk, evcil hayvanlarınız için sağlıklı ve mutlu bir yaşamın kapılarını açıyor. Her bir ürün, sevimli dostlarımızın hayat kalitesini artırmak amacıyla titizlikle geliştirilmiştir. Sholk ile evinizdeki can dostlarınıza en iyisini sunarken, onların mutluluğuna ve sağlığına katkıda bulunuyorsunuz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.